Rumový lístek

 

RUMOVÝ LÍSTEK Krušovické restaurace Omega a Omega clubu

 

0,04 l

BUMBU THE ORIGINAL / BARBADOS

BumBu rum nabízí komplexní aroma měkkého karamelu a vanilky. Chuť má středně plné tóny skořice, pražených oříšků a nového koření, která vede až do mírně sladké chuti a expanze ovocný podtónů.

100 Kč

 

0,04 l

 

CAPITAN BUCANERO ELIXIR DOMINICANO / NIKARAGUA

Barva je jasná, tmavě jantarová, čistá a průzračná. Chuť je elegantní, medově sametová a dlouhá. Dochuť se snoubí s hedvábnou konzistencí. Milovníci rumu ho okamžitě poznají pro jeho hedvábnou lehkost, které je docíleno obzvláště jemným destilačním procesem a následným zráním v sudech z amerického bílého dubu.

 

60 Kč

 

0,04 l

 

LEGENDARIO ELIXIR DE CUBA 7 YEARS / KUBA

V rumu Legendario Elixír jsou macerované rozinky, díky kterým rum dostává jedineččně jemné aroma a chuť. Legendario Elixír je zcela odličný od klasických rumů z Kuby. Zraje 7 let v sudech z amerického dubu, má jantarovou barvu a aroma rozinek, pomerančů.

 

65 Kč

 

0,04 l

 

DIPLOMATICO RESERVA EXCLUSIVA / VENEZUELA

Diplomatico Reserva exclusiva je blendem rumů vyrobených výhradně na kotíkových destilačních zařízeních a zrajících v průměru 12 let. Je sladký, s ovocnou chutí, což je charakteristické pro všechny rumy Diplomatico, avšak obsahuje ještě vyšší koncentraci a intenzivnější chuť.

 

90 Kč

 

0,04 l

 

R.L. SEALE‘S / GUATEMALA

Tento rum je destilován v destilerii Foursquare, která je jednou z nejmodernějších a nejvýkonnějších v Karibiku, a je typickým představitelem prémiového rumu britského typu, tj. méně sladkého, ale o to komplexnějšího. R.L. Seale‘s zraje deset let v tradičních sudech z amerických dubů, které dříve obsahovaly bourbon.

 

120 Kč

 

0,04 l

 

ABUELO ANEJO 7 ANOS / PANAMA

Barva je jantarová, temně načervenalá, struktura hedvábná, vůně je podobná vůni rumu Abuelo anejo, ale více intenzivní. Komplexní aroma, dřevitá vůně, sušené ovoce jako datle a rozinky. Chuť je opravdu velmi jemná, rovnováha mezi dřevitou, kouřovou a ovocnou chutí.

 

70 Kč

 

0,04 l

 

ZACAPA CENTENARIO 23 SOLERA GRAN RESERVA / GUATEMALA

Sladké aroma karamelu, vanilky, kakaa. pražených oříšků a duhovosti. V chuti je komplexní, kořeněný s doteky tropického ovoce, kávy, kůže, skořice, zázvoru a mnoha dalších substancí.

 

100 Kč

 

0,04 l

 

HISPANICO ELIXIR / KARIBSKE OSTROVY

Rumy jsou tedy na potřebný čas umístěny do kádí s unikátní směsí bylin, sušených hroznů odrůdy Pedro Ximenéz, exotického ovoce a dalších příměsí, která rumu propůjčují svou nenapodobitelnou chuť a aroma - jak je tomu právě u rumového Elixíru.

 

65 Kč

 

0,04 l

 

ULTIMATUM INFINITUM 12 YEARS / PANAMA

Jedná se o svěží rum s tóny vanilky, kávy, švestky, tropického ovoce a lehkou sladkostí. Chuť je stejně zajímavá s tóny kakaa, kávy a sušenými švestkami s následnou meruňkovou aroma.

 

90 Kč

 

0,04 l

 

BAORUCO PARQUE / DOMINIKANSKA REPUBLIKA

Dominikánský rum, zrající minimálně po dobu 12 let v dubových sudech po bourbonu. Výsledek této tradiční a poctivé metody je vyvážená chuť s dlouhým závěrem. Typický zástupce sladších rumů z Dominikánské republiky. Barva: tmavě jantarová. Aroma: rozinek, čokolády, pečených banánů. Chuť: jemná, sladká, po čokoládě a rozinkáchní hedvábný charakter. Rumy zrají v sudech amerického bílého rumu.

 

95 Kč

 

0,04 l

 

PLANTATION RUM GRANDE RESERVE / PANAMA

Jde o velmi jemný rum s plnou chutí tropického ovoce s náznaky vanilky, kokosu a citrusových plodů, který má sladký až medový závěr. Jeho kvality dokládají četná mezinárodní ocenění.á s tóny kakaa, kávy a sušenými švestkami s následnou meruňkovou aroma.

 

70 Kč

 

Rumový lístek ke stažení zde.